Bezpieczeństwo to nasza pasja.

Początki firmy WEDA sięgają przełomu lat 80. i 90. Wtedy to na północnych przedmieściach Wrocławia obecni właściciele uruchomili szwalnię produkującą proste wzory odzieży roboczej dla małych zakładów pracy. Warunki na rynku zawężały możliwości zakupu materiałów, natomiast sytuacja polityczna nie była w pełni ustabilizowana.
Mimo wszelkich przeciwieństw, firma rozwijała się dzięki ludziom, którzy ją współtworzą. Niektórzy pracują w niej do dziś. Podczas tych niespełna trzydziestu lat WEDA przetrwała powódź z 1997 roku i aż trzykrotnie zmieniła siedzibę. W tym czasie wyspecjalizowała się zarówno w branży BHP, jak i rozbudowała park maszynowy na szwalni, powiększyła flotę samochodową, by na codzień obsłużyć klientów w różnych miejscach Polski i tych zagranicznych. Od kilku lat prowadzi także działalność w segmencie gadżetów reklamowych pod indywidualne zamówienie.
Obecnie nadal prężnie rozwijamy się, dokładając wszelkich starań, by odpowiedzieć na oczekiwania stale zmieniającego się rynku. Marka firmy WEDA potwierdzona jest przez lata współpracy z naszymi odbiorcami.
Zapraszamy również Ciebie.

28
lat doświadczenia
6539
zadowolonych klientów
128379
dostępnych produktów