ikona nitki przewleczonej przez igłę
Szycie

Szyjemy na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy zlecenia na odzież, pokrowce, torby, opakowania tekstylne. Zapoznaj się z naszym portfolio i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

ikona koszulki z dowolnym nadrukiem
Nadruki

Samodzielnie opracujemy i wykonamy dowolne logo na odzieży i wyrobach tekstylnych. Mamy najniższe ceny na rynku, wyróżniamy się błyskawiczną realizacją i wysoką jakością wykonania nadruku.

ikona prezentu upominku pudełko z kokardą
Gadżety reklamowe

Obługujemy firmy pod kątem dostarczania wszelkich przedmiotów o charakterze upominku lub artykułu reklamowego. Wykonujemy logo klienta wedle dostarczonych wytycznych bądź doradzamy w zakresie doboru prezentów i ich odpowiedniej stylizacji.

ikona kamizelki roboczej z odblaskowymi pasami
Ubrania robocze

Prowadzimy sprzedaż wszelich artykułów niezbędnych do odpowiedniego wyposażenia pracowników. Posiadamy szeroki wybór towaru najlepszych marek. Wyślij nam zapytanie ofertowe bądź wstąp do sklepu stacjonarnego, by dowiedzieć się więcej.

ikona miotły wiadra mopa czystość mycie podłogi
Higiena

Zajmujemy się dystrybucją chemii gospodarczej i przemysłowej. Nasze produkty są strannie wyselekcjonowane, aby sprostały wymaganiom klientów związanych z wszelkimi branżami.

ikona pracownika wspinającego się 
                        z uprzężą i liną praca na wysokości
Środki bezpieczeństwa

W naszej ofercie znajdują się również sprzęty specjalistyczne, w tym uprzęże do prac na wysokości, apteczki, tablice i znaki BHP, hełmy, gogle, ochronniki słuchu, półmaski, kombinezony i wiele innych.